Smak zemsty. Peppermint - 2018-09-14

13.09.2018 4:03

reżyseria: Pierre Morel
obsada: Jennifer Garner, Tyson Ritter, John Gallagher Jr.
tytuł oryginalny: Peppermint
Twórca, który zrobił z Liama Neesona nowego bohatera kina akcji w „UPROWADZONEJ” powraca, by uzbroić piękną Jennifer Garner w arsenał broni, pewne wyjątkowe umiejętności i nowy aktorski wizerunek.
10 lat temu narodził się były agent, kochający ojciec Bryan Mills, dziś poznajcie Riley North, kobietę, która nada nowy sens słowu „zemsta”.
Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.

Więcej w serwisie www.kino.krakow.pl

Kod z obrazka
Komentarze (0):
reklama
Kontakt z nami