Wiadomości z tagiem Gary Oldman  RSS
Schoenaerts i Wright w imponującej obsadzie filmu Soderbergha

19.10.2018 11:50

Powiększa się obsada nowego filmu Stevena Soderbergha, "The Laundromat". Do ekipy - w której imponujących szeregach są już Antonio Banderas, Gary Oldman i Meryl Streep - dołączyli właśnie Matthias Schoenaerts, Jeffrey Wright, Chris Parnell, James Cromwell i Melissa Rauch. Film opowie o aferze znanej jako "Panama Papers" i będzie oparty na niewydanej jeszcze książce autorstwa nagrodzonego

Źródło: www.filmweb.pl

Ocean ognia - 2018-10-26

18.10.2018 3:08

reżyseria: Donovan Marsh
obsada: Gerard Butler, Gary Oldman, Billy Bob Thornton
tytuł oryginalny: Hunter Killer
Producenci kasowych przebojów: „Niezniszczalni”, „Szybcy i wściekli” oraz „Olimp w ogniu” przedstawiają ekranizację brawurowej powieści „Firing Point”. Napisana przez autora bestsellerów – Dona Keitha oraz byłego wojskowego, komandora łodzi podwodnych – George’a Wallace’a, książka była hitem sprzedażowym w USA i została okrzyknięta „gotowym materiałem na scenariusz dla hollywoodzkiej superprodukcji” (Publishers Weekly). W przeniesieniu bestsellerowego dzieła na kinowe ekrany wzięła udział plejada znakomitych aktorów, w tym: Gerard Butler („300”), laureat Oscara – Gary Oldman („Mroczny Rycerz powstaje”) oraz Common („John Wick 2). „Ocean ognia” to naszpikowana efektami specjalnymi, porywająca produkcja w duchu dzieł Toma Clancy’ego, z dynamiką i akcją rodem z serii „Call of Duty”.
Amerykański okręt z napędem atomowym – USS Arkansas, dowodzony przez kapitana Joe Glassa (Gerard Butler), dociera do miejsca, w którym w nieznanych okolicznościach zatonęła rosyjska łódź podwodna. Badając kulisy katastrofy, kapitan odkrywa, że incydent nie był dziełem przypadku, ale doskonale zaplanowanym aktem terroru. Stoi za nim zbuntowany rosyjski generał, usiłujący doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Kiedy zdrajcy udaje się porwać prezydenta Rosji, a świat pogrąża się w chaosie, Glass sprzymierza się z odziałem US Navy Seals. Wspólnie, żołnierze podejmują śmiałą próbę odbicia głowy państwa z rąk terrorysty. Od powodzenia ich misji zależeć będzie los całego globu.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Nowy zwiastun gry Star Citizen z gwiazdorską obsadą. Mark Strong, Gary Oldman i inni

11.10.2018 13:36

Obsada tej gry wideo zawstydza niejeden hollywoodzki blockbuster. Zobacz nowy zwiastun kampanii dla jednego gracza w Star Citizen.Do sieci trafił nowy zwiastun gry Star Citizen, a konkretnie modułu Squadron 42, czyli kampanii dla jednego gracza. Materiał zwiastuje iście filmową przygodę – nie tylko ze względu na sposób prezentacji wydarzeń, ale też i dzięki obsadzie. Swojego głosu i wizerunku udzielają tu m.in. Mark Hamill, Gary Oldman, Mark Strong,...

Źródło: naekranie.pl

Prezentujemy zwiastun najnowszego filmu Ocean ognia

02.10.2018 14:24

Gerard Butler i Gary Oldman próbują zapobiec wybuchowi III wojny światowej! Prezentujemy zwiastun najnowszego filmu twórców „Szybkich i wściekłych” oraz „Niezniszczalnych”. Ocean ognia kinach od 26 października.

Źródło: fdb.pl

Gerard Butler i Gary Oldman kontra nowa fala globalnego terroryzmu!

28.09.2018 19:15

Odliczanie do końca świata właśnie się rozpoczęło. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z nowego filmu twórców „Szybkich i wściekłych” oraz „Niezniszczalnych”. Ocean ognia kinach od 26 października.

Źródło: fdb.pl

Finałowy zwiastun Hunter Killer z Gerardem Butlerem

14.09.2018 12:39

W sieci pojawiła się finałowa zapowiedź filmu akcji zatytułowanego Hunter Killer, gdzie główną rolą gra Gerard Butler a partnerować mu będzie m.in. Gary Oldman.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami