Wiadomości z tagiem Humans  RSS
Nagrody HumanDOC Film Festival rozdane!

04.12.2018 18:48

Tradycyjnie na gali odbywającej się ostatniego dnia pokazów przyznawane są nagrody dla najlepszych filmów Festiwal HumanDOC. W tym roku, jednogłośnie jury pod przewodnictwem Paweł T. Felisa zdecydowało by:

Źródło: fdb.pl

HumanDOC - zwiększ swoją świadomość dzięki tym tytułom!

30.11.2018 14:44

Oczywiście pierwsze co musimy sobie wyjaśnić – to lista od początku do końca subiektywna. Każdy z nas ma na innym poziomie świadomość, wiedzę i doświadczenie. Każdego z nas przypieka też jeden problem bardziej od drugiego. Ważnym również czynnikiem jest, że mamy do czynienia niezależnie od misji festiwalu z kinem i chcemy trafić na spełnione dokumenty, a nie mizerne, ale ze szlachetnymi intencjami kiksy. Bo kino to też korespondent formy, w jakiej jest świat.

Źródło: fdb.pl

IX Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC nadchodzi!

26.11.2018 16:15

Filmy w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC prezentować będziemy w Warszawie między 30 listopada a 2 grudnia 2018 roku w Kinotece (Pałac Kultury i Nauki), w Kinie Amondo oraz w Staromiejskim Domu Kultury.

Źródło: fdb.pl

Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital"

15.11.2018 22:06


Maya Hawke i Peter Sarsgaard w "Human Capital".
Maya Hawke, Peter Sarsgaard i Betty Gabriel dołączyli do obsady filmu "Human Capital".
czwartek, 15 listopada, godz. 21:06

Źródło: www.canalplus.pl

Peter Sarsgaard w obsadzie amerykańskiej wersji "Kapitału ludzkiego"

15.11.2018 14:02

Peter Sarsgaard ("Kochając Pabla, nienawidząc Escobara") dołączył do obsady "Human Capital". Nowymi nabytkami są Maya Hawke i Betty Gabriel. Wcześniej angaż otrzymali Liev Schreiber, Marisa Tomei i Alex Wolff. Film będzie ekranizacją powieści Stephena Amidona. Opowie o dwóch rodzinach - jednej z klasy średniej, drugiej bogatej. Ich losy połączy związek córki jednej rodziny i syna drugiej. Kiedy

Źródło: www.filmweb.pl

Ludzki kapitał Marisy Tomei i Alexa Wolffa

13.11.2018 14:40


Ludzki kapitał Marisy Tomei i Alexa Wolffa.
Marisa Tomei dołączyła do Lieva Schreibera i Alexa Wolffa w obsadzie filmu "Human Capital".
wtorek, 13 listopada, godz. 13:40

Źródło: www.canalplus.pl

Marisa Tomei w dramacie o wojnie dwóch rodzin

13.11.2018 9:06

Marisa Tomei ("Pierwsza noc oczyszczenia") dołączyła do obsady dramatu "Human Capital". Wcześniej angaż otrzymali Liev Schreiber i Alex Wolff. Film opowiada o dwóch rodzinach - jednej z klasy średniej, drugiej bogatej. Ich losy połączy związek córki jednej rodziny i syna drugiej. Kiedy dochodzi do tragicznego wypadku, bohaterowie znajdą się na kursie kolizyjnym. Autorem scenariusza jest Oren

Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami