Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
Skrillex i Ty Dolla Sign z Mariah Carey

18.10.2018 15:53


Skrillex i Ty Dolla Sign z Mariah Carey.
Mariah Carey opublikowała piosenkę "The Distance" z nadchodzącego albumu "Caution".
czwartek, 18 października, godz. 13:53

Źródło: www.canalplus.pl

BIULETYN: Daredevil i Maria, królowa Szkotów na plakatach

18.10.2018 15:20

Pojawił się nowy plakat 3. sezonu "Daredevila". * Adam Ray zagra główną rolę w filmie "The Bellmen". Jest to historia sympatycznego mężczyzny, który postanawia zostać kierownikiem popularnego ośrodka wypoczynkowego w Arizonie wierząc, że w ten sposób zdobędzie kobietę swoich marzeń. * Stacja CW zamawia serial komediowy inspirowany "Dorianem Grayem". W tej wersji jednak Dorian będzie młodą

Źródło: www.filmweb.pl

Wieś pływających krów - 2018-10-05

18.10.2018 3:03

reżyseria: Katarzyna Trzaska
tytuł oryginalny: Wieś pływających krów
Troje młodych berlińczyków ze wspólnoty Spirit Center, dbającej o duchowy rozwój swoich członków za pomocą jogi, medytacji, szamańskich rytuałów czy lekcji przetrwania w lesie, postanawia udać się na polską wieś. Jak na prawdziwych pielgrzymów przystało, Ellen, Mario i Jon jadą na Wschód, aż pod granicę Polski z Białorusią, gdzie od miejscowego gospodarza, Stanisława, wynajmują stuletni drewniany dom. Chcą spędzić tu wakacje, pracować w polu i być blisko natury i kultury - w ich mniemaniu nieskażonych jeszcze cywilizacją. Przybysze i miejscowi zostali sportretowani w dokumencie Trzaski jak dwa obce plemiona, przypatrujące się sobie z nieufnością, przez którą przebija jednak wzajemna fascynacja. Z perspektywy rolników Niemcy sprawiają wrażenie nieszkodliwych wariatów (jak można nie jeść mięsa i myć się nago na oczach całej wsi?), którym można jednak pozazdrościć obycia i swobody. Niemcy odkrywają zaś, że prowadzenie gospodarstwa nie jest romantyczną sielanką, tylko ciężką pracą - za to na własnej ziemi. Inne style życia, inne wartości, inne języki, nawet inna muzyka - czy jest cokolwiek, co łączy te dwa światy? Może po prostu marzenie o tym, że gdzieś jest lepsze, prawdziwsze życie?
Małgorzata Sadowska

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: www.kino.krakow.pl

Brendan Gleeson u boku Isabelle Huppert i Marisy Tomei

17.10.2018 11:03

Brendan Gleeson ("Mr. Mercedes") i Ariyon Bakare ("Life") zagrają w nowym filmie Iry Sachsa, "A Family Vacation". To opowieść o wielopokoleniowej rodzinie, która zmaga się z konsekwencjami pewnego dramatycznego wydarzenia podczas wakacji w Portugalii. W obsadzie są również Isabelle Huppert, Greg Kinnear i Marisa Tomei. Scenariusz napisali Sachs i Mauricio Zacharias.

Źródło: www.filmweb.pl

Mario Szaban i Sebastian Wojtczak - najlepszy występ pierwszych Bitew? [WIDEO+ZDĘCIA]

16.10.2018 13:16

Mario Szaban i Sebastian Wojtczak z drużyny Piotra Cugowskiego zakończyli pierwszy odcinek z Bitwami w 9. edycji "The Voice of Poland" i jednocześnie rozbudzili apetyty na więcej. Czy to był najlepszy występ tego odcinka?

Tagi: MaRina
Źródło: www.telemagazyn.pl

Mariah Carey ogłasza szczegóły nowej płyty

15.10.2018 23:18


Mariah Carey ogłasza szczegóły nowej płyty.
Nowy album Mariah Carey, zatytułowany "Caution" ukaże się 16 listopada.
poniedziałek, 15 października, godz. 21:18

Źródło: www.canalplus.pl

reklama
Kontakt z nami