Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Piotr Stramowski robi przerwę od aktorstwa! Co planuje?

18.12.2018 14:50

Piotra Stramowski znany przede wszystkim z produkcji Patryka Vegi, postanowił odpocząć od aktorstwa! Jak długo potrwa ta przerwa? Co planuje w tym czasie?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Kobiety mafii 2 ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w Internecie za darmo? Kiedy premiera? (ZALUKAJ, YOUTUBE) 18.12.2018

18.12.2018 11:27

Kobiety mafii 2 ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w Internecie za darmo? Kobiety mafii nie biorą jeńców! Ponad 1,5 miliona odsłon reżyserskiego zwiastuna filmu „Kobiety mafii 2” na Facebooku w zaledwie 16 godzin! Kontynuacja gangsterskiego megahitu Patryka Vegi w kinach od 22 lutego 2019 18.12.2018

Źródło: polskatimes.pl

Patryk Vega: "Każda kobieta w środku jest lwicą!"

16.12.2018 11:49

W Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau". Na potrzeby produkcji Małgorzata Kożuchowska i Daria...

Źródło: film.wp.pl

"Plagi Breslau". Hektolitry krwi, rozrywane kończyny i "mroczna" Kożuchowska. Zupełnie nowy Patryk Vega?

14.12.2018 19:15

Premiery filmów Patryka Vegi to już od kilku lat zawsze wielkie wydarzenia. Bez względu na opinie krytyków, widzowie walą do kin drzwiami i oknami. W przypadku filmu "Plagi Breslau" raczej będzie inaczej; nie dość, że film od razu debiutuje na kończącej swoją działalność platformie Showmax, to jeszcze ewidentnie jest w cieniu akcji promocyjnej "Kobiet mafii 2". Warto obejrzeć "Plagi Breslau" Patryka Vegi? Sprawdźcie naszą recenzję!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Zakapturzona Warnke snuje się po mieście

14.12.2018 14:30

Choć Katarzyna Warnke w polskim show biznesie funkcjonuje już od jakiegoś czasu, to dopiero za sprawą mocy Patryka Vegi stała się rozpoznawalna. Nic więc dziwnego, że zgadza się grać w kolejnych "dziełach" reżysera.  Do tego dochodzi całkiem medialne małżeństwo z Piotrem, sesja w Playboyu oraz liczne metamorfozy. To wszystko sprawia, że obecnie Kasia jest już prawdziwą celebrytką.Ostatnio paparazzi przyłapali Warnke spacerującą po ulicach Warszawy. Aktorka co chwilę wstępowała do kolejnych sklepów, oczywiście wciąż trzymając w ręce smartfon, do którego tajemniczo się uśmiechała. Zobaczcie.

Źródło: video.wp.pl

Stramowski w samozachwycie szybko robi sobie selfie i odjeżdża drogim autem

14.12.2018 14:26

W ostatnich latach Piotrowi Stramowskiemu z mało znanego aktora teatralnego udało się awansować na pierwszoligowego celebrytę. Stało się to głównie za sprawą kontrowersyjnego reżysera - Patryka Vegi, który od kilku lat angażuje go w prawie każdy swój film. Piotrek nie ukrywa, że bardzo ceni sobie Patryka, a w jednym z wywiadów wyznał, że to właśnie on pomógł mu obudzić „zwierzę, które całe życie w sobie tłamsił”. Dlatego zdaje się, że obecnie aktor czuje się zobowiązany, aby przyjmować proponowane przez reżysera role i przyjął również tą w najnowszym filmie "Plagi Breslau".W związku z tym, Stramowski pojawił się na premierze filmu swojego mentora. Zachował się jak na prawdziwą gwiazdę kina przystało, zrobił szybko kilka zdjęć z fanami, cyknął sobie samotne selfie w korytarzu i odjechał swoim drogim samochodem. Zobaczcie.

Źródło: video.wp.pl

Kobiety Mafii 2 - zwiastun bez cenzury nowego filmu Patryka Vegi

14.12.2018 12:42

W sieci zadebiutował już wyczekiwany zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2". Tym razem kontrowersyjny reżyser zaangażował w swoją produkcję również zagraniczne...

Źródło: www.kultura.banzaj.pl

Gwiazda telenowel "Luz Maria" i "Fiorella" w filmie Patryka Vegi! Przyjedzie do Polski? [WIDEO+ZDJĘCIA]

14.12.2018 12:18

Angie Cepeda, którą polscy widzowie mogą kojarzyć z latynoamerykańskich telenowel "Luz Maria" i "Fiorella", zagrała w filmie Patryka Vegi! Kolumbijka wystąpiła w "Kobietach mafii 2". Czy przyjedzie na premierę filmu do Polski?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Zwiastun reżyserski bez cenzury hitem w sieci! Spuchnięta Anka zawładnie kinem w 2019 roku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

14.12.2018 8:56

W zaledwie 16 godzin od publikacji, reżyserski zwiastun filmu "Kobiety mafii 2" zebrał ponad 1,5 miliona odsłon! Kontynuacja gangsterskiego megahitu Patryka Vegi w kinach w lutym 2019 roku!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Reżyserski zwiastun kontynuacji 'Kobiet mafii' bije rekordy popularności

13.12.2018 13:39

Ponad 1,5 miliona odsłon reżyserskiego zwiastuna filmu Kobiety mafii 2 na Facebooku w zaledwie 16 godzin! Kontynuacja gangsterskiego megahitu Patryka Vegi w kinach od 22 lutego 2019.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami