Wiadomości z tagiem Pitbull  RSS
Program TV na piątek – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Szybko i wściekle” [5-10-2018]

05.10.2018 15:22

Dziś w TV „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi, superprodukcja „Szybko i wściekle” oraz poruszający dramat „Środki nadzwyczajne”. Sprawdź...

Źródło: film.wp.pl

7 uczuć - 2018-10-12

03.10.2018 19:04

reżyseria: Marek Koterski
obsada: Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura
tytuł oryginalny: 7 uczuć
„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.
Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
Operatorem filmu „7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za „Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie „Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego („Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka („Ostatnia rodzina”, „Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal. Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.

Janelle Monáe w animacji "UglyDolls"

02.10.2018 22:28


Janelle Monáe w animacji "UglyDolls".
Janelle Monáe zagra u boku Nicka Jonasa, Kelly Clarkson i Pitbulla w animacji "UglyDolls", którą pokieruje Kelly Asbury.
wtorek, 2 października, godz. 20:28

Źródło: www.canalplus.pl

"Pitbull. Ostatni pies", "Wojna płci", "My Little Pony", "Pitch Perfect 3" - filmowy październik w Canal+

25.09.2018 14:30

Filmowe hity października w Canal+ poruszający dramat ("Pomiędzy nami góry"), prawdziwa historia gwiazd tenisa ("Wojna płci"), wyczekiwany polski film sensacyjny ("Pitbull. Ostatni pies"), kino familijne ("My Little Pony. Film", "Potworna rodzinka") i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical ("Pitch Perfect 3").

Źródło: feedproxy.google.com

Blake Shelton w animacji "UglyDolls"

21.09.2018 20:22


Blake Shelton w animacji "UglyDolls".
Gwiazdor country Blake Shelton zagra u boku Nicka Jonasa, Kelly Clarkson i Pitbulla w animacji "UglyDolls", którą pokieruje Kelly Asbury.
piątek, 21 września, godz. 18:22

Źródło: www.canalplus.pl

Program TV na piątek - "Boska Florence", "Pitbull. Nowe porządki" i "Jurassic World" [14-09-2018]

14.09.2018 14:06

Dziś w TV głośny film "Pitbull. Nowe porządki", przygodowy "Jurassic World" i "Boska Florence" z niesamowitą rolą Meryl Streep. W telewizji WP:...

Źródło: film.wp.pl

Fałszująca Meryl Streep i Bogusław Linda kontra Pitbull. Co jeszcze w TV?

14.09.2018 6:59

Przed nami piątek, 12 września 2018 roku. Co powiecie dzisiaj na nowe programy Polsatu? A może macie ochotę obejrzeć nowy film bądź serial? To wszystko już dzisiaj w TV! Sprawdźcie program telewizyjny na piątek, 12.09.2018.

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami