Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Telewizja Republika szykuje anglojęzyczną stację Poland Daily. W ub.r. miała 13,3 mln zł wpływów i 2,4 mln zł straty

20.08.2018 21:36

W ub.r. Telewizja Republika zanotowała spadek wpływów sprzedażowych o 1,3 proc. do 13,27 mln zł oraz ograniczyła koszy operacyjne o 6,7 proc. do 15,77 mln zł. Jej strata netto zmalała z 3,45 do 2,38 mln zł. Firma zrestrukturyzowała swoje zadłużenie wobec Cyfrowego Polsatu. W planach ma uruchomienie anglojęzycznego kanału Poland Daily.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Joanna Kurska pracuje w Netii, jest ekspertem ds. marki i mediów

20.08.2018 21:10

Joanna Kurska rozpoczęła pracę u operatora telekomunikacyjnego Netia (Grupa Cyfrowy Polsat) i objęła stanowisko eksperta ds. marki i mediów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W świecie nowoczesnych technologii integracja mediów i telekomunikacji jest procesem oczywistym i liczymy w tym obszarze na doświadczenie Joanny - wyjaśnia nam Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„W rytmie serca 3” od 2 września w Polsacie. Emisja w dotychczasowym paśmie

20.08.2018 20:51

Od 2 września Polsat rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu „W rytmie serca” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Produkcja będzie emitowana w niedziele o godz. 20.05, a w dniu premiery stacja pokaże dwa odcinki.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

5 propozycji książkowych na koniec wakacji: kręte ścieżki dizjanu, nieznane oblicze Kasi Nosowskiej i losy kobiet, o których zapomniał świat

20.08.2018 18:05

Wisława Szymborska, polska poetka i laureatka nagrody Nobla powiedziała kiedyś, że "czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła". Nie sposób się nie zgodzić - dzięki odpowiedniej lekturze, z każdą kolejną jej kartą w prosty i przyjemny sposób można przenieść się do rzeczywistości, którą opisuje. Rzeczywistości, którą można kreować wespół z autorem, we własnej głowie.

Źródło: kultura.onet.pl

Polska konkurencja dla serii Battlefield? Zobacz zwiastun World War 3 z fragmentami rozgrywki

20.08.2018 17:00

Materiał, który trafił do sieci z okazji targów Gamescom 2018 pozwala zapoznać się z tym, jak wygląda gameplay w tej nadchodzącej produkcji.Polskie studio The Farm 51 opublikowało w sieci nowy zwiastun nadchodzącej gry World War 3. Będzie to strzelanka dla wielu graczy z akcją osadzoną w czasach współczesnych i mapami opartymi o prawdziwe lokacje – walki stoczymy m.in. na ulicach Moskwy, Berlina oraz Warszawy. Deweloperzy obiecują spory realizm – na oficjalnej...

Źródło: naekranie.pl

Polska konkurencja dla serii Battlefield? Zobacz zwiastun World War 3 z fragmentami rozgrywki

20.08.2018 17:00


Materiał, który trafił do sieci z okazji targów Gamescom 2018 pozwala zapoznać się z tym, jak wygląda gameplay w tej nadchodzącej produkcji. Polskie studio The Farm 51 opublikowało w sieci nowy zwiastun nadchodzącej gry World War 3. Będzie to strzelanka dla wielu graczy z akcją osadzoną w czasach współczesnych i mapami opartymi o prawdziwe lokacje – walki stoczymy m.in. na ulicach Moskwy, Berlina oraz Warszawy. Deweloperzy obiecują spory realizm – na oficjalnej...

Źródło: naekranie.pl

Fascynujące dzieje Europy w nowej serii Polsat Viasat History

20.08.2018 16:01

Tysiące lat historii opowiedziane w sześciu niesamowitych odcinkach. Polsat Viasat History rozpoczyna emisję serialu dokumentalnego "Dzieje Europy", w którym zespół historyków i ekspertów z różnych dziedzin przeanalizuje wiele rozdziałów z bogatej historii Starego Kontynentu.

Tagi: Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

12 sezon serialu "Przyjaciółki" od września w telewizji Polsat. Co się wydarzy? (wideo)

20.08.2018 15:11

We wrześniu 2018 roku na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy, dwunasty już sezon serialu "Przyjaciółki". Czy Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę czekają niespodziewane zmiany w życiu? Czym ten sezon będzie się różnił od poprzednich?

Tagi: Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

“Śpiewajmy razem. All Together Now” w piątkowe wieczory

20.08.2018 15:01

Od 5 września 2018 telewizja Polsat będzie emitować nowy program “Śpiewajmy razem. All Together Now” o 20:30. Myślę, że to niezłe miejsce i sama z pewnością zerknę na premierę. W każdym odcinku dwie osoby (grupy, duety, itp.) przechodzą do wielkiego Finału. Najważniejsze to poderwać jak najwięcej osób ze 100-osobowego Jury. Oceniają m.in.:Nick Sinckler, Anja Orthodox, Madox, Dariusz Kordek, [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

reklama
Kontakt z nami