Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Gigantyczny mural Nicki Minaj w Warszawie

18.10.2018 17:21


Gigantyczny mural Nicki Minaj w Warszawie.
Nicki Minaj zawładnęła Placem Zawiszy w Warszawie. Malowidło promuje wiosenną trasę koncertową, w ramach której raperka przyjedzie po raz pierwszy do Polski.
czwartek, 18 października, godz. 15:21

Źródło: www.canalplus.pl

Sienkewicz o efekcie "Kleru": "Rewolucja jaka się dzieje w kościele jest absolutnie niezbędna"

18.10.2018 15:06

To, że "Kler" odbije się szerokim echem, można było doskonale przewidzieć. Wygląda jednak na to, że film jest również bardzo popularny za granicą, szczególnie w Irlandii, gdzie doktryna katolicka równie silnie oddziałuje na życie społeczne. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz przyznała podczas ostatniej wizyty na ściance, że co prawda nie miała jeszcze okazji zobaczyć najnowszego dzieła Smarzowskiego, to jednak docenia zmiany zachodzące obecnie w polskim kościele na skutek samej dyskusji o filmie.

Źródło: video.wp.pl

Ekstremalne wyznania w gabinecie fryzjerskim. Partner próbował zabić uczestniczkę programu siekierą

18.10.2018 14:53

Należąca do grupy TVN stacja TTV kontynuuje dostarczanie polskim mediom kontrowersyjnego kontentu. Po serialu "dokumentalnym" o życiu niezwykle barwnej burdelmamy w postaci Dagmary z Kłodzka przyszła pora na wylewanie łez u fryzjera. Nowy program Między Nami oferuje swoim uczestniczkom metamorfozy w cenionym gabinecie fryzjerskim, a także możliwość spotkania ze swoimi idolami. Jak można było się spodziewać, nie obeszło się również bez traumatycznych historii. Jedna z bohaterek pierwszego odcinka została bowiem zaatakowana siekierą przez swojego byłego partnera.Czy takie połączenie przerażających wyznań z celebryckimi gośćmi przekona Was do oglądania?

Źródło: video.wp.pl

Doktor Gojdź: "Nie lubię designerów, którzy są bardziej celebrytami niż projektantami"

18.10.2018 14:45

Znany z bezpośredniego komentowania życia publicznego oraz notorycznego bywania na ściankach, lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź stwierdził ostatnimi czasy, iż Polska go ogranicza, postanowił więc przeprowadzić się na stałe do Stanów Zjednoczonych. Wielka wyprowadzka nie przeszkodziła mu jednak w pojawieniu się na pokazie kolekcji swojej znajomej, Doroty Goldpoint, znanej z miłości do naturalnych futer. Chirurg stwierdził, że ceni projektantkę, ponieważ ta nie gwiazdorzy, tylko skupia się na pracy, co może wydać się dość zabawnym oświadczeniem, biorąc pod uwagę jego własne tendencje do "bywania i brylowania".

Źródło: video.wp.pl

"Fajnie, że jesteś, Polsko!". Niepodległościowy cykl weekendowych audycji Radia Złote Przeboje

18.10.2018 14:39

W sobotę (20 października 2018 roku) Radio Złote Przeboje rozpocznie obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości - tego dnia na antenie stacji pojawi się pierwszy odcinek z cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!". Prowadzącym Piotr Jaworowski.

Tagi: Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

Ślotała podnieca się: "Wszystkie nowości testuję, uwielbiam. Jestem zakochana w masce do włosów"

18.10.2018 14:39

Od czasu swego medialnego związku z Borysem Szycem, Zosia Ślotała na stałe zawitała w polskim show biznesie. W przerwach między zmienianiem partnerów, ambitna 28-latka wyrobiła sobie pozycję znawczyni od spraw "mody i urody", a zdobytym doświadczeniem lubi dzielić się przed kamerami. W trakcie ostatniego wywiadu celebrytka zdradziła, jaką radość w jej sercu budzą drogeryjne drzwi otwarte oraz jak dumna jest, że w końcu opanowała sztukę malowania brwi.Chcielibyście jej pogratulować?

Źródło: video.wp.pl

Strasburger o swych przeżyciach: "Przeżyłem, ale chorowałem dość mocno"

18.10.2018 14:33

Azja Express wprowadziła do Polski modę na formaty telewizyjne polegające na wysyłaniu celebrytów do odległych krain i obserwowaniu, jak poradzą sobie w nietypowych warunkach. Jednym z takich programów jest Lepiej późno niż wcale, który zaoferował grupce znanych seniorów możliwość przygody w Japonii. Jeden z uczestników, Karol Strasburger, zdradził, że zadaniem nie do przeskoczenia okazało się dla niego zjedzenie żywej ośmiornicy. Prowadzący porwał się jednak na posiłek z surowej ryby fugu, powszechnie znanej jako jednej z najbardziej trujących mieszkańców azjatyckich wód.Jakie sensacje wywołał w Strasburgerze ten egzotyczny przysmak?

Źródło: video.wp.pl

Oto tegoroczny plakat Forum Kina Europejskiego Cinergia

18.10.2018 14:30

Tegoroczna, 23. edycja FKE CINERGIA odbędzie się w dniach 23 listopada - 1 grudnia. W programie, oprócz najnowszych polskich i europejskich filmów, przygotowaliśmy dla widzów wiele wydarzeń specjalnych i muzycznych niespodzianek. Jury Forum przyzna nagrody: Kryształową Łódkę dla najlepszego obrazu w Konkursie Europejskich Debiutów i Filmów Drugich oraz Kryształowe Jabłko w Konkursie Polskich

Źródło: www.filmweb.pl

Laura Breszka z "SNL Polska" o przyszłości programu: "Cieszę się na swoją małą produkcję"

18.10.2018 14:27

Saturday Night Live to kultowy amerykański program, znany z gwiazdorskich gospodarzy oraz zabawnego relacjonowania bieżących wydarzeń przy pomocy kreatywnych skeczy. Za pomocą ryzykownego posunięcia platforma Showmax postanowiła przenieść ten format na polski grunt, licząc na podobny sukces co za oceanem, gdzie udział w SNL jest marzeniem niemal każdej szanującej się gwiazdy. Laura Breszka, prowadząca w nadwiślańskiej wersji segment "Weekend Update" zdradziła w wywiadzie z portalem Przeambitni, jak będzie wyglądać jej przyszłość z SNL-em.Jesteście fanami programu?

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami