Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Edward Miszczak: Ramówka idzie jak rakieta, sądzę że jesień będzie nasza

22.10.2018 21:20

W jesiennej ramówce wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 najwyższe wyniki oglądalności ma TVN. - Nasza ramówka idzie jak rakieta. Jak na razie jesteśmy stacją numer jeden na rynku, sądzę że jesień będzie nasza - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Szefowa wPolityce: największe miasta w wyborach utrwaliły najgorszy stereotyp Polaka. Ekspert TVP Info: winna propaganda TVP

22.10.2018 21:17

- Warszawa, Poznań, Łódź czy Legionowo utrwaliły dziś najgorszy stereotyp Polaka - cwaniaka, złodzieja i kombinatora. Na szczęście Polska to nie tylko największe miasta - napisała o wynikach wyborów samorządowych Marzena Nykiel, publicystka „Sieci” i redaktor naczelna wPolityce.pl. Natomiast politolog prof. Kazimierz Kik, często wypowiadający się jako ekspert w TVP Info, ocenił, że do porażki Patryka Jakiego przyczyniła się propaganda Telewizji Polskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jowita Buchman szefową programową Stopklatka TV, a Paweł Zająkała szefem Kino Polska

22.10.2018 20:59

Dyrektor programową kanału Stopklatka TV została Jowita Buchman, na stanowisko dyrektora programowego kanału Kino Polska awansował Paweł Zająkała, a kanału Kino Polska Muzyka - Marzena Mikłaszewicz.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska złota jesień... w kinach! Na te filmy zaklepujcie wieczory [LISTA]

22.10.2018 20:59

Od kilku lat w polskim kinie dzieje się dobrze. Widzowie zaczynają doceniać produkcje rodzimych twórców, szturmując wręcz kina. Końcówka tego roku obfitować będzie w polskie premiery kinowe, o których będzie głośno.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Widzowie mieli zastrzeżenia do pokazywania przebiegu kampanii wyborczej przez TVP. Brak skarg na TVN i Polsat

22.10.2018 20:56

Na pokazywanie kampanii samorządowej do KRRiT wpłynęło w sumie 8 skarg na Telewizję Polską i ani jednej na stacje komercyjne - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Pod powierzchnią” startuje w TVN. Edward Miszczak: dzisiaj widownia telewizyjna szybko się nudzi

22.10.2018 20:54

W niedzielę, 21 października TVN rozpoczął emisję nowego obyczajowego serialu „Pod powierzchnią”. - Dziś widownia telewizyjna szybciej się nudzi. Dlatego tworzymy produkcje bardziej wymagające o skomplikowanej konstrukcji, ale za to w krótszych seriach po 6-8 odcinków - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dziś wieczorem w telewizji – 22.10.2018

22.10.2018 18:32

Obrona Wielkiego Muru w Chinach, a może dużo śmiechu przy serialu Młody Sheldon? Zobaczcie koniecznie, co jeszcze można zobaczyć dziś wieczorem w telewizji.„Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy do naszej listy. SERIALE Młody Sheldon 21:00 Comedy Central Serial opowiada o perypetia 9-letniego Sheldona...

Tagi: Polsat
Źródło: naekranie.pl

Box Office Polska: Kler przebił granicę 4 milionów widzów. Wynik Avatara pobity

22.10.2018 17:22

Kler, nowy film Wojtka Smarzowskiego śrubuje swój rekord w polskim box office. Już ponad 4 miliony widzów zobaczyło produkcję. Po nieco ponad trzech tygodniach od premiery, Kler, nowy film Wojtka Smarzowskiego osiągnął frekwencję 4 144 061 widzów i przebił tym samym wynik Avatara, najpopularniejszego do tej pory zagranicznego filmu w polskim box office. Kosztująca 237 mln dolarów superprodukcja 3D Jamesa Camerona od dziewięciu lat niezachwianie zajmowała czwarte miejsce w zestawieniu największych...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami