Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Polsat News z korektą ramówki, „Wydarzenia i opinie” również w piątki. Dorota Gawryluk: ujednolicamy pasma

18.12.2018 20:59

Wraz z początkiem 2019 roku Polsat News zmodyfikuje swoją ramówkę, w której m.in. o 15 minut wydłużona zostanie audycja „Wydarzenia i opinie”, która również zyska dodatkowe emisje w piątki. - Konsekwentnie budujemy pasma i stabilizujemy godziny emisji - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Koncerty kolęd w wigilijnej ramówce Polsatu. Na koniec dnia gwiazdy disco polo

18.12.2018 20:44

W Wigilię Bożego Narodzenia Telewizja Polsat pokaże kilka świątecznych koncertów. Na zakończenie dnia tradycyjne kolędy zaprezentują artyści disco polo w programie „Święta z Disco Polo Music".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Internet Multimedia Polska przyspieszył do 1,2 Gbs

18.12.2018 20:35

Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty nową prędkość internetu 1,2 Gb/s.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Amandla Stenberg rozdarta miedzy białym i czarnym światem

18.12.2018 18:07


Amandla Stenberg rozdarta miedzy białym i czarnym światem.
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Nienawiść, którą dajesz".
wtorek, 18 grudnia, godz. 17:07

Źródło: www.canalplus.pl

Kazimierz Kutz nie żyje. Polski reżyser odszedł wieku 89 lat

18.12.2018 16:53

W wieku 89 lat zmarł Kazimierz Kutz. O śmierci reżysera w rozmowie z Gazetą Wyborczą poinformowała jego żona Iwona Świętochowska-Kutz.

Źródło: filmozercy.com

Roksana Węgiel: "Reprezentowanie Polski było dla mnie wielkim zaszczytem"

18.12.2018 16:15

Choć Roksana Węgiel ma dopiero 13 lat, jej muzyczna kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Po wygranej w programie "The Voice Kids" przyszedł czas na kolejny sukces. Podczas 16. finału Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci wywalczyła pierwszą, historyczną wygraną dla Polski. Wokalistka podkreśla, że jadąc na Eurowizję, nie nastawiała się wyłącznie na zwycięstwo. 13-latka chciała się przede wszystkim dobrze bawić i zyskać sympatię fanów. Sukces Węgiel tak bardzo zachwycił Jacka Kurskiego, że ten kilka dni po wygranej Roksany ogłosił ją pierwszą gwiazdą Sylwestra z TVP.

Źródło: video.wp.pl

Wojewódzki kpi z Lewandowskiej: "Wiemy, że Robert nie zawsze trafia"

18.12.2018 16:09

Anna Lewandowska od momentu pojawienia się na świecie córki mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami fanek, które zarzucają jej kreowanie na Instagramie złudnego obrazu macierzyństwa. Celebrytka może liczyć w ciężkich chwilach na wsparcie męża, który razem z nią stworzył ze swojego nazwiska jedną z najdroższych marek w Polsce. Niedawno żona piłkarza żaliła się, że fanki wręcz domagają się, by jej rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. "Lewa" upomniała obserwatorów, twierdząc, że ciąża jest jej prywatną sprawą. Mniej dyskretny okazał się Kuba Wojewódzki. Podczas wspólnej chałturki z Anią zaczął podpytywać celebrytkę o kolejne dziecko. Jak zareagowała Ania?

Źródło: video.wp.pl

Martyniuk odpływa: "Chciałbym, żeby zagrał mnie Dawid Ogrodnik"

18.12.2018 16:02

Zenek Martyniuk, nazywany przez fanów królem disco polo, jest obecny na scenie muzycznej od ponad dwudziestu lat. W tym czasie wraz z zespołem Akcent, którego jest założycielem i wokalistą, wydał szesnaście płyt, ma też koncie jeden album solowy. Muzyk na licznych koncertach dorobił się fortuny oraz mocnej pozycji w Telewizji Polskiej. Droga na szczyt gwiazdora okazała się idealnym materiałem do napisania scenariusza filmowego. W planach pojawił się pomysł na fabularyzowaną biografię lidera zespołu Akcent, w której pojawią się także autentyczne materiały z jego koncertów i wywiadów. W ubiegłym roku muzyk potwierdził pracę nad filmem i zacząć snuć, który z polskich aktorów mógłby wcielić się w jego postać. Martyniuk przyznał, że chętnie powierzyłby główną rolę Dawidowi Ogrodnikowi. Jego zdaniem aktor ma podobną do jego własnej wrażliwość muzyczną oraz predyspozycje fizyczne.Też tak myślicie?

Źródło: video.wp.pl

Nowy serial Polsatu! O czym będzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

18.12.2018 15:48

Polsat przygotował nowy serial - w obsadzie same gwiazdy, a fabuła nieoczywista... Produkcja ma być zatytułowana "Zawsze warto". Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły!

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami