Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Se-ma-for to legenda polskiej animacji. Studio zostało zajęte przez komorników

15.10.2018 21:04

Se-ma-for to łódzkie studio, które dało nam takie kreskówki jak Miś Uszatek czy Kot Filemon. Z uwagi na długo spółki komornicy przejęli wszystko co do niego należało.Se-ma-for jako państwowe studio działało do 1999 roku, a potem dalej tworzyło animacje już jako prywatna firma. Zakończyło się to Oscarem dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego Piotruś i wilk, którego wręczono w 2007 roku. Jak donosi TVN24 spółka, do której należy Se-ma-for- ma ogromne długi i listę wierzycieli. To właśnie...

Tagi: Oscary, Miś, TVN
Źródło: naekranie.pl

„Grażyna Torbicka Zaprasza” od 7 listopada w TVN Fabuła. „Idealne dopełnienie oferty naszego kanału”

15.10.2018 20:57

W środę, 7 listopada TVN Fabuła rozpocznie emisję nowego programu „Grażyna Torbicka Zaprasza" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Będą to rozmowy inspirujące nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale również postać samej gospodyni, która jest ekspertem w dziedzinie kinematografii - mówi nam Małgorzata Jopek, szefowa TVN Fabuła.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„MasterChef Junior 4” w wiosennej ramówce TVN. Ruszają castingi (wideo)

15.10.2018 20:52

Telewizja TVN w wiosennej ramówce 2019 roku pokaże czwartą edycję kulinarnego programu „MasterChef Junior” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do talent-show.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rusza 13. edycja plebiscytu „Mistrz riposty”. Kaczyński, Jaki, Szydło oraz Gowin wśród nominowanych

15.10.2018 20:47

W tym roku już po raz 13 odbędzie się plebiscyt na najbardziej wyrazistego polityka „Mistrz riposty”, który organizowany jest przez redakcję „Szkła kontaktowego” TVN24 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wśród kandydatów znaleźli się m.in.: Jarosław Kaczyński, Patryk Jaki, Beata Szydło, Krystyna Pawłowicz oraz Jarosław Gowin.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jak zgłosić się do 4. edycji kulinarnego show TVN? Gdzie odbędą się castingi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

15.10.2018 15:05

"MasterChef Junior" ruszają castingi do 4. edycji kulinarnego show TVN! Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran po raz czwarty sprawdzą kulinarny talent młodych kucharzy. W jakich miastach się odbędą i jak zgłosić swoją pociechę do "MasterChef Junior" 2019? Sprawdźcie szczegóły!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Prawie 2 mln widzów nowego serialu TVN "Pułapka"

15.10.2018 14:29

Nowy serial TVN z Agatą Kuleszą w roli głównej oglądało średnio prawie 2 mln widzów. Nadawca rozważa produkcję drugiego sezonu serialu.

Źródło: feedproxy.google.com

Czwarta edycja "MasterChef Junior" wiosną 2019 w TVN. Ruszają castingi

15.10.2018 14:09

Telewizja TVN planuje koleiny sezon kulinarnego show z udziałem dzieciaków. Nowe odcinki "MasterChef Junior" na antenie już na wiosną 2019 roku. Właśnie ruszają castingi.

Źródło: feedproxy.google.com

Maga w stroju kowboja szuka podwózki do domu

15.10.2018 14:08

Mateusz Maga od roku straszył powrotem z nowym materiałem muzycznym. Wygląda na to, że celebryta jednak nie odpuścił i nadal będzie śpiewał. Tak jak zapowiadał - nagrał nowy utwór. Model w miniony weekend w Dzień Dobry TVN zaprezentował singiel "Na chwilę". Jak można było się spodziewać, swoim występem wywołał burzę w sieci. Najwidoczniej uczestnik czwartej edycji Top Model jeszcze długo przeżywał swój występ w programie śniadaniowym, bo zdezorientowany i wystylizowany na kowboja błąkał się pod TVN-em, szukając zamówionej taksówki.

Tagi: TVN
Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami