Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Młynarska o programie dla rozwódek: "Sama przez to przeszłam, wiem jakie to trudne"

21.08.2018 13:51

TVN przeżywa ostatnio spory napływ talentów z zewnątrz, a to głównie przez czystki powodowane w TVP w ramach "dobrej zmiany". Kolejną popularną dziennikarką, która chcąc nie chcąc zmieniła pracodawcę w ciągu ostatnich kilku miesięcy jest Agata Młynarska. Szefostwo stacji zaproponowało jej poprowadzenie na antenie TVN Style formatu polegającego na przeprowadzaniu metamorfoz na zrozpaczonych rozwódkach.

Źródło: video.wp.pl

"Rozmowa Piaseckiego”: Nowy program na antenie TVN24

21.08.2018 13:30


"Rozmowa Piaseckiego" to nowy program TVN24, który zadebiutuje w ramówce stacji 3 września - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jego gospodarz - Konrad Piasecki - będzie również prowadzącym "Kawę na ławę".

Źródło: film.interia.pl

Szczęśliwa Boczarska lunchuje z synkiem

21.08.2018 12:43

Po latach nieudanych związków Magdalena Boczarska nareszcie znalazła szczęście przy boku Mateusza Banasiuka. W ciągu ostatnich czterech lat para zżyła się ze sobą tak bardzo, że w końcu podjęła decyzję o potomstwie, której owocem jest malutki synek aktorki. Słusznie nie chcąc rozstać się ze swoim życiem towarzyskim, aktorka zabiera swoją pociechę na spotkania ze znajomymi i wygląda na to, że godzenie różnych zobowiązań wychodzi jej wyjątkowo sprawnie, zwłaszcza, że Boczarska dostała główną rolę w nadchodzącym serialu TVN.

Źródło: video.wp.pl

Agata Młynarska pomoże rozwódkom

21.08.2018 12:02


Agata Młynarska będzie pomagać kobietom po rozwodzie. W nowym programie TVN Style przeprowadzi metamorfozy pań, które po rozstaniu z mężem czują, że znalazły się na życiowym zakręcie. Dziennikarka twierdzi, że doskonale rozumie te emocje, sama bywała bowiem w podobnej sytuacji. Gwiazda odczuwa również satysfakcję, że będzie mogła współtworzyć kanał, który do tej pory traktowała jako inspirującą konkurencję.

Tagi: TVN
Źródło: film.interia.pl

HGTV jesienią stawia na kontynuacje znanych programów. „Mamy świetnych prowadzących - ekspertów”

20.08.2018 20:43

Kanał HGTV w jesiennej ramówce nie pokaże żadnego nowego lokalnego programu. Stacja stawia na kontynuacje znanych już widzom programów m.in. Doroty Szelągowskiej, Krzysztofa Mirucia, Mai Popielarskiej czy Dariusza Wardziaka. - Mamy świetnych prowadzących - ekspertów, atrakcyjną ofertę programową, doskonały marketing i PR - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Maraton z "Mission: Impossible" w TVN Fabuła

20.08.2018 19:52

Jeśli światu zagraża zorganizowana grupa przestępcza, a misja wydaje się niemożliwa do wykonania istnieje jedna organizacja, które może powstrzymać terrorystów. Kanał TVN Fabuła przygotował maraton filmowy "Mission: Impossible".

Źródło: feedproxy.google.com

Izabela Janachowska: Ciągle płaczę

20.08.2018 11:03


Izabela Janachowska doskonale znana widzom TVN Style została również nową twarzą kanału TLC. Czeka ją pracowity sezon, bo już jesienią poprowadzi dwa całkiem nowe programy: "Panny młode ponad miarę" oraz "Ślub marzeń". Uczestniczkami pierwszego projektu będą kobiety z nadwagą, które same nie potrafią dobrać odpowiedniej sukni ślubnej i potrzebują pomocy ekspertów. Z kolei w drugim programie cała uwaga skupiona będzie na organizacji wesela - od wyboru dekoracji i utworu na pierwszy taniec poprzez ustalenie menu aż do upominków dla gości.

Tagi: TVN, Kora
Źródło: film.interia.pl

Grube ryby TVN-u relaksują się w Sopocie

20.08.2018 10:44

Często to co dzieje się za kulisami powstawania programów telewizyjnych jest o wiele ciekawsze niż efekt produkcji. Zainteresowanie szefostwem największych stacji postanowił wykorzystać jakiś czas temu TVN, wypuszczając Drugą Szansę, żartobliwie nawiązującą do postaci rodzimej branży medialnej. Nic więc dziwnego, że szare eminencje małego ekranu, dotychczas działające w ukryciu, zaczynają przyciągać coraz to większą uwagę paparazzi. Przy okazji sopockiego festiwalu fotoreporterzy przyłapali na lunchu szefostwo "stacji matki" relaksujące się w towarzystwie Grzegorza Kajdanowicza i Andrzeja Morozowskiego.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami