Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Edward Miszczak: Ramówka idzie jak rakieta, sądzę że jesień będzie nasza

22.10.2018 21:20

W jesiennej ramówce wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 najwyższe wyniki oglądalności ma TVN. - Nasza ramówka idzie jak rakieta. Jak na razie jesteśmy stacją numer jeden na rynku, sądzę że jesień będzie nasza - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Widzowie mieli zastrzeżenia do pokazywania przebiegu kampanii wyborczej przez TVP. Brak skarg na TVN i Polsat

22.10.2018 20:56

Na pokazywanie kampanii samorządowej do KRRiT wpłynęło w sumie 8 skarg na Telewizję Polską i ani jednej na stacje komercyjne - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Pod powierzchnią” startuje w TVN. Edward Miszczak: dzisiaj widownia telewizyjna szybko się nudzi

22.10.2018 20:54

W niedzielę, 21 października TVN rozpoczął emisję nowego obyczajowego serialu „Pod powierzchnią”. - Dziś widownia telewizyjna szybciej się nudzi. Dlatego tworzymy produkcje bardziej wymagające o skomplikowanej konstrukcji, ale za to w krótszych seriach po 6-8 odcinków - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pod powierzchnią: sezon 1, odcinek 1 - recenzja

22.10.2018 17:19

Po rozczarowującym finale Pułapki, telewizja TVN proponuje nam nowy serial zatytułowany Pod powierzchnią. Tym razem jest to produkcja obyczajowa, ale z lekkim zabarwieniem kryminalnym. Sprawdzamy, jak wyszło.Martę (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa) dotknęła wielka tragedia. Dwa lata temu zaginął ich dwuletni synek. Ciała nigdy nie odnaleziono. To wydarzenie położyło się cieniem na ich związku. Marta obwinia siebie za to, co się stało. Przechodzi załamanie i zamyka się w domu.  Odrzuca jakąkolwiek pomoc. Bartek emocje dusi...

Źródło: naekranie.pl

"Pod powierzchnią": gdy emocje szaleją, budzą się demony [RECENZJA]

22.10.2018 16:17

"Jak dobrze znasz tych, których kochasz?". To pytanie, promujące serial TVN "Pod powierzchnią". "Jak zły szeląg" - wyrywamy się do odpowiedzi. Ale czy na pewno? Po chwili namysłu większość z nas odpowie raczej: nie tak dobrze, jak byśmy chcieli.

Źródło: kultura.onet.pl

Wieczór wyborczy: najwięcej widzów w TVP1. TVN24 przed TVP Info

22.10.2018 16:17

Według danych statystycznych Nielsen Audience Measurement najwięcej osób obejrzało wieczór wyborczy w TVP1. Na drugim miejscu znalazł się program "Czas decyzji 2018" TVN24, który pobił oglądalność TVP Info.

Źródło: kultura.onet.pl

Allan w pełnym umundurowaniu wyprowadza Górniak z TVN-u

22.10.2018 15:00

Allan Krupa porzucił przygodę z muzyką i postanowił skupić swoją karierę na... wojsku. Syn Edyty Górniak wybrał się nawet do militarnego liceum i od momentu pierwszego dzwonka nie rozstaje ze swoim mundurem. Kilka dni temu u boku sławnej mamy zadebiutował na kanapie śniadaniówki, gdzie opowiadał, że będąc patriotą chce poświęcić swoje życie ojczyźnie. Allan wyraźnie przejął się nie tylko bezpieczeństwem kraju, ale również własnej matki. Nastolatek eskortował Edytę spod TVN-u do auta. Chwilę później oboje chętnie pozowali do zdjęć pod studiem DD TVN i nie szczędzili sobie czułości.

Źródło: video.wp.pl

Zrelaksowany Podsiadło wychodzi z "Dzień Dobry TVN"

22.10.2018 13:10

Dawid Podsiadło jako jeden z niewielu uczestników polskich talent show wykorzystał wygraną w X Factor i dzięki wydanemu od razu po programie albumowi zyskał popularność. Trzecia płyta artysty, "Małomiasteczkowy", w październiku trafiła do sprzedaży. W związku z promocją krążka muzyk pojawił się w Dzień Dobry TVN. Niestety Marcin Meller i Magda Mołek nie poradzili sobie w ekscentrycznym poczuciem humoru Dawida. Po nieudanym wywiadzie Podsiadło wydawał się wyjątkowo zrelaksowany, wychodząc ze studia śniadaniówki. Z cierpliwością rozdał nawet kilka autografów.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami