Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
ZPR Media przygotuje nowe „Jaka to melodia?”, prowadzącym Norbi. TVP o Janowskim: z jego strony nie było woli współpracy

20.08.2018 21:44

Telewizja Polska zleciła realizację odświeżonej wersji „Jaka to melodia?” Grupie ZPR Media, która będzie producentem wykonawczym programu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Producentem formatu jest TVP, podwykonawcy mogą otrzymywać cząstkowe zlecenia na świadczenie pojedynczych usług na rzecz produkcji - informuje spółka. - W czasie kiedy TVP prowadziła rozmowy z Media Corporation, były jednocześnie ustalane plany zmiany formatu i producenta - ujawnia Robert Janowski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Joanna Kurska pracuje w Netii, jest ekspertem ds. marki i mediów

20.08.2018 21:10

Joanna Kurska rozpoczęła pracę u operatora telekomunikacyjnego Netia (Grupa Cyfrowy Polsat) i objęła stanowisko eksperta ds. marki i mediów - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - W świecie nowoczesnych technologii integracja mediów i telekomunikacji jest procesem oczywistym i liczymy w tym obszarze na doświadczenie Joanny - wyjaśnia nam Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP przez dwa lata wyda ponad 9 mln zł na obsługę podróży służbowych

20.08.2018 20:47

Telewizja Polska jest w trakcie przetargu na obsługę podróży służbowych, które będzie zlecać wybranej firmie w ciągu najbliższych dwóch lat. Na ten cel przeznaczy 9,04 mln zł brutto. Oferty złożyły dwie firmy Why Not Travel z Tyczyna i eTravel SA z Warszawy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

12 sezon serialu "Przyjaciółki" od września w telewizji Polsat. Co się wydarzy? (wideo)

20.08.2018 15:11

We wrześniu 2018 roku na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy, dwunasty już sezon serialu "Przyjaciółki". Czy Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę czekają niespodziewane zmiany w życiu? Czym ten sezon będzie się różnił od poprzednich?

Tagi: Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

“Śpiewajmy razem. All Together Now” w piątkowe wieczory

20.08.2018 15:01

Od 5 września 2018 telewizja Polsat będzie emitować nowy program “Śpiewajmy razem. All Together Now” o 20:30. Myślę, że to niezłe miejsce i sama z pewnością zerknę na premierę. W każdym odcinku dwie osoby (grupy, duety, itp.) przechodzą do wielkiego Finału. Najważniejsze to poderwać jak najwięcej osób ze 100-osobowego Jury. Oceniają m.in.:Nick Sinckler, Anja Orthodox, Madox, Dariusz Kordek, [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Wiemy, kiedy serial Polsatu wróci na antenę! Co się wydarzy? [ZWIASTUN+DUŻO ZDJĘĆ]

20.08.2018 14:20

"Przyjaciółki", jeden z największych serialowych hitów telewizji Polsat, powracają z nowym sezonem. W 12. serii produkcji nie zabraknie emocji, zwrotów akcji oraz kolejnych miłosnych oraz życiowych perypetii naszych ulubionych bohaterek! Sprawdźcie, co się wydarzy w 12. sezonie "Przyjaciółek"!

Tagi: Polsat
Źródło: www.telemagazyn.pl

Jaka to melodia - Robert Janowski odchodzi. Norbi na jego miejsce?

20.08.2018 10:17

W sieci wybuchła mała burza związana z popularnym programem rozrywkowym Jaka to melodia. Podjęto szereg decyzji mających na celu odświeżenie formuły.Portal wirtualnemedia.pl nieoficjalnie informuje, że Jaka to melodia wróci na antenie TVP1 we wrześniu w odświeżonej formie. Ma za nią odpowiadać grupa ZPR Media, gdyż wygasł kontrakt TVP z firmą Media Corporation, która produkowała program przez 20 lat. Nazwa formatu pozostanie bez zmian, ponieważ prawa do niej przejęła Telewizja Polska....

Źródło: naekranie.pl

Jaka to melodia – Robert Janowski odchodzi. Norbi na jego miejsce?

20.08.2018 10:17


W sieci wybuchła mała burza związana z popularnym programem rozrywkowym Jaka to melodia. Podjęto szereg decyzji mających na celu odświeżenie formuły. Portal wirtualnemedia.pl nieoficjalnie informuje, że Jaka to melodia wróci na antenie TVP1 we wrześniu w odświeżonej formie. Ma za nią odpowiadać grupa ZPR Media, gdyż wygasł kontrakt TVP z firmą Media Corporation, która produkowała program przez 20 lat. Nazwa formatu pozostanie bez zmian, ponieważ prawa do niej przejęła Telewizja Polska....

Źródło: naekranie.pl

Norbi zastąpi Janowskiego w „Jaka to melodia?”? TVP wydała oświadczenie, wypowiedział się też Dudziuk

18.08.2018 20:56

Portal Wirtualne Media poinformował w piątek, że Roberta Janowskiego jako prowadzącego program „Jaka to melodia?” zastąpi Norbert Norbi Dudziuk. Jak się okazuje, zmiana ta nie jest jeszcze pewna. Oświadczenie w sprawie wydała też Telewizja Polska.

Źródło: www.wprost.pl

reklama
Kontakt z nami