Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Juliusz Braun złożył skargę do KRRiT w sprawie materiału „Wiadomości”

15.10.2018 20:48

Członek Rady Mediów Narodowych i były prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun złożył skargę do KRRiT w sprawie materiału "Wiadomości" TVP1, emitowanych 13 października br. Chodzi o informację o uroczystości wręczenia nagród "Totus Tuus" przyznawanych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia Konferencji Episkopatu Polski. Wśród laureatów nie wymieniono Hanny Suchockiej, mimo że otrzymała nagrodę specjalną. - Ocenzurowanie informacji dotyczącej działań Kościoła Katolickiego w naszym kraju to jednak kolejny krok na drodze podporządkowania wszystkich działań nadawcy publicznego doraźnym celom propagandowym - uważa Braun.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP: zarzuty wobec Łukasza Sitka nie przesądzają o jego winie, podchodzimy do nich z dużą ostrożnością

12.10.2018 20:52

Telewizja Polska nie zamierza odsunąć dziennikarza Łukasza Sitka od pracy, po tym jak postawiono mu zarzuty dotyczące incydentu w pociągu w lutym br. - Zarzuty postawione red. Łukaszowi Sitkowi przez prokuraturę nie przesądzają o jego winie, a przedmiotowe zdarzenie oraz jego zachowanie nie były związane z wykonywaniem obowiązków służbowych - tłumaczy TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polsat z kolejnymi prawami sportowymi. Pokazywać będzie mecze siatkarskiej Serie A1

11.10.2018 20:31

Telewizja Polsat pozyskała prawa do pokazywania meczów włoskiej siatkarskiej Serie A1 przez najbliższe trzy sezony. Spotkania będzie można oglądać w sportowych kanałach nadawcy.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kożuchowska uwiecznia na telefonie uwielbienie paparazzi

11.10.2018 11:22

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Choć TVN-owska produkcja, w której grała główną rolę, została zdjęta z ramówki, aktorka może liczyć na stały etat w Telewizji Polskiej. Celebrytka uwagę mediów, jaką skupia na sobie, stara się wykorzystać w jak najlepszy sposób. Kilka dni temu pojawiła się na premierze filmu Marka Koterskiego, 7 uczuć. Choć nie znalazła się w obsadzie filmu, swoją stylizacją zrobiła prawdziwą furorę. Zainteresowania fotoreporterów postanowiła uwiecznić na swoim Instagramie.

Źródło: video.wp.pl

Ekstraklasa zostanie w nc+, a jeden mecz z kolejki w TVP? „Wciąż rozmawiamy z zainteresowanymi nadawcami”

09.10.2018 21:45

Według nieoficjalnych informacji prawa do transmisji piłkarskiej Lotto Ekstraklasy w sezonach 2019/2020 i 2020/2021 kupią nc+ (główny pakiet) i Telewizja Polska (prawa do skrótów i transmisji jednego z sobotnich meczów). Spółka Ekstraklasa podkreśla, że „wciąż prowadzi rozmowy ze wszystkimi podmiotami zainteresowanymi zakupem praw mediowych na dwa kolejne sezony rozgrywek”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zawał - Recenzja filmu Serce nie sługa (2018)

09.10.2018 1:08

Zanim wybrałem się do kina na nową produkcję twórców telewizji Polsat, dotarła do mnie mrożąca krew w żyłach przestroga: "lepiej uważaj, tam jest nieironicznie wykorzystane polskie reggae". A ponieważ

Źródło: www.filmweb.pl

Zawał / Serce nie sługa

08.10.2018 14:36

Zanim wybrałem się do kina na nową produkcję twórców telewizji Polsat, dotarła do mnie mrożąca krew w żyłach przestroga: "lepiej uważaj, tam jest nieironicznie wykorzystane polskie reggae". A ponieważ istnieją ludzie, dla których podobna przestroga bywa zachętą, napiszę uczciwie, że to i tak najjaśniejszy punkt filmu Filipa Zylbera – obsadzonego przez sabotażystę, urągającego inteligencji widza i

Źródło: www.filmweb.pl

W TVP1 i TVP2 rusza emisja nieodpłatnych audycji wyborczych

06.10.2018 21:11

W okresie od 6 do 19 października Telewizja Polska będzie pokazywać nieodpłatne audycje komitetów rywalizujących w zbliżających się wyborach samorządowych. Spoty będą pokazywać TVP1 i TVP2.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Skwaszona Zawadzka odsłania udo w mini

06.10.2018 11:45

Marcelina Zawadzka dzięki tytułowi miss zaistniała nie tylko w show biznesie, ale również w telewizji. Celebrytka zapewniła sobie stały etat w programie śniadaniowym TVP. 29-latka przy każdym wyjściu z gmachu telewizji starannie dobiera stylizacje oraz pozy. Tym razem perfekcyjnemu wyjściu z Telewizji Polskiej przeszkodziły podmuchy wiatru. Celebrytka ze skwaszoną miną próbowała idealnie wyeksponować udo w mini z głębokim wycięciem.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami